Για τρίτη φορά το «The Disney Holiday Singalong» μας ταξιδεύει με ακόμη περισσότερη μαγεία και γιορτινή μουσική. Το εορταστικό μουσικό πρόγραμμα, διάρκειας μιας ώρας, περιλαμβάνει τραγούδια με πολλούς διάσημους αστέρες, στίχους που εμφανίζονται στον οθόνη και ακόμη περισσότερες αγαπημένες μελωδίες από τα κλασικά και αγαπημένα εορταστικά τραγούδια της Disney.
Για τρίτη φορά το «The Disney Holiday Singalong» μας ταξιδεύει με ακόμη περισσότερη μαγεία και γιορτινή μουσική. Το εορταστικό μουσικό πρόγραμμα, διάρκειας μιας ώρας, περιλαμβάνει τραγούδια με πολλούς διάσημους αστέρες, στίχους που εμφανίζονται στον οθόνη και ακόμη περισσότερες αγαπημένες μελωδίες από τα κλασικά και αγαπημένα εορταστικά τραγούδια της Disney.