2015

Om het Gallische dorp van de kaart te vegen, is Caesar van plan om de Romeinse cultuur aan de dorpelingen op te dringen door naast het dorp een luxe landgoed te bouwen en een nieuwe Romeinse kolonie te stichten.

Asterix im Land der Götter

Julius Caesar heeft het met geweld geprobeerd. Spionage werkte niet, ontvoeringen duren te kort, gevangenissen houden de Galliërs niet binnen… Dus wat kan Caesar doen? Hoe kan hij ooit het laatste stukje Gallië veroveren? Hij zal ze dwingen. Wat als hij hun dorp zo onaangenaam maakt om in te wonen dat ze stoppen met vechten en zich uiteindelijk onderwerpen aan de wil van Rome? Caesar wil het gevaarlijkste wapen inzetten, iets wat complete regimes en beschavingen op hun knieën heeft gebracht. Hij bouwt net buiten het dorp een luxe wooncomplex voor rijke, vrolijke Romeinen. Dit zal het bos van de prachtige zwijnen, waar de dorpelingen zo van houden, vernietigen. Ze zullen zien hoe rijke Romeinen van hun leven genieten... En ze hebben geen andere keuze dan toe te geven aan Caesars vooruitgang. Maar Asterix & Obelix weigeren zich over te geven...

Releasedatum:

2015